Łatwy zwrot towaru
Kupuj i sprawdź spokojnie w domu. W ciągu
30
dni możesz odstąpić od umowy bez podania przyczyny.
Pokaż szczegóły
30 dni na odstąpienie od umowy
Najważniejsza jest Twoja satysfakcja z zakupów. Zamówione u nas produkty możesz zwrócić w ciągu
30 dni bez podania przyczyny.
Bez stresu i obaw
Dzięki integracji naszego sklepu z tanimi zwrotami Poczty Polskiej kupujesz bez stresu i obaw, że zwrot zakupionego towaru będzie problematyczny.
Prosty kreator zwrotów
Wszystkie zwroty w naszym sklepie obsługiwane są przez prosty kreator zwrotów, który daje możliwość odesłania do nas paczki zwrotnej.
Wykonana z najwyższej jakości tworzywa sztucznego szpatułka marki FISKARS - idealnie sprawdzi się podczas przygotowywania wyśmienitych posiłków, zwłaszcza przeróżnych naleśników i omletów. Zdecydowany niezbędnik w każdej kuchni. Łopatka nie powoduje żadnych uszkodzeń patelni z powierzchnią typu non-stick. Ostra krawędź pozwala na wygodne i niezwykle łatwe obracanie potraw. Szpatułka posiada otwór do zawieszenia, co ułatwia jej przechowywanie.
Zalety produktu:
- Wysokiej jakości tworzywo sztuczne
- Można myć w zmywarce
- Wytrzymuje temp. do 220°C
Stan techniczny | Fabrycznie nowy |
Dostępny w kolorze | Czarnym |
SKU | 1023612 | Długość | ok. 32,5 cm |
Powierzchnia łopatki | ok. 14x7 cm |
Materiał | Wysokiej jakości tworzywo sztuczne |
Opinie użytkowników